نحوه انتخاب بهترین جراح بینی تهران

فهرست مطالب

مهم نیست که هر ساله چند بار جراحی بینی در کشور انجام شود و محبوبیت آن چقدر بالا رفته باشد ، این پروسه همچنان یک رویکرد پیچیده محسوب می شود و نیاز است یک جراح بینی ماهر و با تجربه آن را به انجام برساند. اما یافتن چنین فردی می تواند مشکل باشد و طبیعی است که در این مسیر احساس نگرانی و اضطراب داشته باشید. زمانی که بخواهید بینی خود را عمل کنید ، باید به دنبال پزشک حاذقی باشید که نیازهایتان را درک کرده و بر اساس خصوصیات چهره ، بهترین مدل را به شما پیشنهاد دهد. البته این شخص باید به قدری مهارت داشته باشد که بتواند مدل پیشنهاد شده را پیاده سازد و نتیجه ای زیبا را به مراجعه کننده خود پیشنهاد دهد. ما برای اینکه این مسیر را راحت تر طی کنید ، تمامی نکاتی که باید در مورد این مسئله به یاد داشته باشید را در این مقاله از دکتر مهدی صباغی بهترین جراح بینی در تهران ذکر نموده ایم.

بهترین جراح بینی تهران - دکتر مهدی صباغی

دکتر مهدی صباغی ، بهترین جراح بینی تهران

دکتر صباغی ، یکی از جراحان حاذق و با تجربه ای هستند که در زمینه رینوپلاستی فعالیت داشته و سابقه درخشانی را در این زمینه دارند. ایشان با انجام هزاران عمل ، لقب بهترین جراح بینی در تهران را به خود اختصاص داده اند.

شاخص های بهترین جراح بینی در تهران

فرای مهارت های تکنیکی و شاخص های بیرونی، موارد خاصی نیز وجود دارند که می توانند یک جراح بینی خوب را از دیگران تمیز دهند

ارتباطات و همدلی: یک جراح رینوپلاستی خوب کسی است که مهارت های ارتباطی بالایی داشته و بتواند با دقت به نگرانی های شما گوش دهد، فرآیند پیش رو را بطور کامل برایتان شرح دهد و توقعاتتان را به شکلی واقع بینانه مدیریت کند. او همچنین باید همدلی مناسبی را نشان داده، جنبه های هیجانی و احساسی این جراحی را درک کرده و در پروسه تصمیم گیری بطور کامل شما را حمایت کند.

حساسیت هنری: این جراحی بیشتر به هنر شبیه است تا علم. درواقع حسایت های هنری یک جراح زیبایی بینی می تواند تغییرات جراحی را با هارمونی مناسبی نسبت به باقی اجزای یونیک صورت به وجود آورد

توجه به جزئیات: این عمل، یک فرآیند بسیار دقیق است که نیاز ویژه ای به توجه به جزئیات دارد. یک جراح بینی ماهر تغییرات نامحسسوس و ظریف را جوری در بینی اعمال می کند که ظاهر آن را در عین حفظ تناسب بینی با دیگر اجزای صورت بهبود می بخشد. همچنین او باید فهم کاملی از عناصر ساختاری بینی داشته باشد تا هنگام جراحی از به وجود آوردن مشکلات عملکردی نیز پرهیز کند

جهت دریافت مشاوره از بهترین دکتر بینی تهران ، دکتر صباغی فرم زیر را پر کنید.
با شما تماس میگیریم

چرا پیدا کردن بهترین جراح بینی تهران مهم است؟

از آنجایی که این پروسه، یک جراحی زیبایی پرچالش محسوب می شود بسیاری از جراحان پلاستیک از انجام آن خودداری می کنند؛ درواقع درصد کمی از جراحان، بیشترین میزان عمل بینی را انجام می دهند. دلیل این امر آن است که ظاهر و عملکرد بینی دو مقوله جدا نبوده و بایکدیگر پیوند خورده اند بطوری که تغییر در ساختار ظاهری بینی می تواند مشکلات تنفسی را برای فرد به وجود آورد و به همین شکل تکنیک های جراحی که برای بهبود تنفس فرد در نظر گرفته شده اند می توانند روی ظاهر بینی تأثیر منفی یا مثبت بگذارند.

در این قسمت ذکر کرده ایم که چرا یافتن یک جراح خوب بینی ، اهمیت زیادی دارد :

کیفیت نتیجه

مهم ترین دلیل برای یافتن بهترین دکتر بینی تهران ، بالا بودن کیفیت نتیجه به دست آمده است. در انتهای عمل باید اطمینان حاصل شود که بیمار به نتیجه دلخواه خود رسیده و علاوه بر آن ، هارمونی میان اعضای چهره حفظ شده است. به یاد داشته باشید که زیبایی همه چیز نیست و در عین حال ، عملکرد این عضو نیز باید حفظ شود.

بهترین جراح بینی تهران ، باید این تجربه و مهارت را داشته باشد که به نیازهای منحصر به فرد هر بیمار رسیدگی نماید. ایشان باید یک برنامه درمانی شخصی برای هر مراجعه کننده ایجاد کرده و با انجام عمل به بهترین شکل ممکن ، به نتیجه مورد نظر برسند.

امنیت

در صورتی که این پروسیجر به درستی انجام نشود ، ممکن است عوارض و ریسک های جدی در پی آن رخ دهند. به همین دلیل است که دکتر بینی باید امنیت بیمار خود را در اولویت بگذارد و پروتکل های امنیتی را به بهترین شکل اجرا کند. با این کار احتمال بروز عوارض جانبی به حداقل می رسد.

تجربه و مهارت

برای انتخاب بهترین جراح بینی ، این دو فاکتور حرف اول را می زنند. یک پزشک قابل اطمینان که در طول سال های متوالی صدها جراحی را انجام داده باشد ؛ قطعا مهارت های فنی و هنری لازم برای به انجام رساندن پروسه پر چالشی مثل این عمل را دارد. به علاوه تمام این ها ، دکتر بینی باید در تمام مدت دانش خود را در این زمینه ارتقا دهد و از آخرین و به روزترین تکنیک های روز دنیا با خبر باشد.

فیلم اتاق عمل دکتر مهدی صباغی بهترین جراح بینی تهران

پخش ویدیو

برنامه درمانی شخصی

هر بیمار منحصر به فرد است و به همین دلیل این فرآیند باید در تناسب با نیازهای هر یک از این بیماران برنامه ریزی شود. یکی از شاخصه های یک جراح بینی خوب در شهر تهران ، این است که به مشکلات و نگرانی های شما گوش دهد و با بررسی ویژگی های چهره شما ، بهترین برنامه ریزی را انجام دهد.

مراقبت های بعد از عمل

یکی از حیاتی ترین موارد برای رسیدن به نتیجه دلخواه و موفقیت آمیز ، انجام مراقبت های بعد از عمل زیبایی بینی می باشد. پزشک باید این مراقبت ها را برای بیمار خود به شکلی کامل و دقیق توضیح دهد و با تحت نظر گرفتن او در تمام مدت ریکاوری ، به بهترین نتیجه برسد.

چگونه بهترین جراح بینی در تهران را پیدا کنیم؟

تا اینجا میزان اهمیت یافتن یک دکتر خوب بینی در تهران یا هر شهر دیگری را ذکر کردیم. اما شاید برایتان سوال شده باشد که چطور باید این فرد را پیدا کنیم؟ در این قسمت به این سوال شما پاسخ داده ایم :

نمونه کارهای دکتر مهدی صباغی بهتر ین جراح بینی تهران

 • از دیگران پرس و جو کنید

یکی از بهترین راه ها برای یافتن پزشک مورد نظر ، این است که از دوستان و اطرافیان خود که این عمل را انجام داده اند پرس و جو کنید. با اینکار همچنین می توانید از نزدیک نتیجه جراحی آن ها را مشاهده کرده و سپس تصمیم بگیرید. راه های دیگری نیز برای یافتن بهترین جراح بینی وجود دارند که در ادامه ذکر کرده ایم :

 1. به وبسایت جراحانی که در شهرتان هستند سر بزنید و از این راه در مورد تکنیک های استفاده شده توسط ایشان و همچنین میزان مهارت او اطلاعات مفیدی را به دست آورید.
 2. در مورد میزان رضایت بیماران از او و شیوه رفتار پزشک با مراجعه کننده تحقیق کنید.
 3. از خانواده و دوستان خود بخواهید بسته به تجربه خود ، چند پزشک را به شما معرفی کنند.

مطب دکتر مهدی صباغی ، بهترین جراح بینی تهران کجاست؟

تهران، خیابان شریعتی، روبروی مترو قلهک، ساختمان آ اس پ، طبقه 4 واحد 42

 • بورد تخصصی پزشک را بررسی کنید

زمانی که می خواهید بهترین جراح بینی تهران را برای پروسه خود انتخاب کنید ، مهم است که مطمئن شوید فرد مورد نظر شما بورد تخصصی دارد. هر پزشکی که این پروسه را به انجام می رساند ، باید بورد تخصصی آن را به دست آورده و تحت آموزش های مخصوص قرار گرفته باشد. داشتن بورد تخصصی ، به این معنی است که پزشک آموزش های لازم را دیده و در آزمون های مربوط به آن ، سربلند بیرون آمده است.

 • اهداف خود را درک کرده و در مورد آن ها حرف بزنید

قبل از تصمیم به انجام این عمل ، ابتدا باید هدف خود را مشخص کرده و با جراح بینی آن را مطرح نمایید. برای مثال اگر می خواهید قوز روی پل بینی را بردارید یا نوک آن را باریک کنید ، باید آن را به صورت دقیق با پزشک مطرح کنید. همچنین مهم است که در مورد تغییرات دلخواه خود صادق باشید و از نتیجه به دست آمده ، انتظاری واقع گرایانه داشته باشید.

از دیگر مواردی که باید در مورد آن اطلاع داشته باشید ، نوع بیهوشی استفاده شده در طی عمل و همچنین نحوه آماده شدن شما برای آن می باشد. همچنین می توانید از بهترین جراح بینی تهران سوال کنید که چقدر تجربه دارند ، تا به حال چند جراحی را به انجام رساندند و معمولا از کدام تکنیک استفاده می کنند.

برای تماس با دکتر ، با شماره زیر تماس بگیرید

 • نظرات دیگران را جویا شوید

می توانید از طریق راه های مختلف مثل سر زدن به وبسایت و شبکه های اجتماعی پزشک مورد نظر خود ، نظراتی که بیماران سابق برای ایشان گذاشته اند را بخوانید. توجه داشته باشید که یک یا دو نظر بد ، لزوما به این معنی نیست که جراح بینی نامناسبی را انتخاب کرده اید ، بلکه ممکن است عوامل زیادی روی تجربه بد این افراد تاثیر گذاشته باشند. برای اطمینان بیشتر ، می توانید به صورت مستقیم نظر چند بیمار را نیز بپرسید.

نظرات در مورد دکتر مهدی صباغی بهترین دکتر بینی تهران

حدیث خدابنده
Read More
برای پیدا کردن یه جراح بینی خوب از دوستام پرس و جو کردم و بعد از کلی تحقیق بالاخره ایشون رو پیدا کردم. بهترین انتخاب زندگیم بود
سارا شاه مرادی
Read More
توی سایت ها و فروم های مختلف دنبال یه جراح بینی باتحربه میگشتم که بعد از بررسی های زیاد مثل سایت نی نی سایت ، با ایشون آشنا شدم
معصومه حاجیلو
Read More
من الان سه ماهه عمل کردم و همین الانش نتیجه فوق العاده شده ، با اینکه بینیم هنوز ورم داره. واقعا ازشون یک دنیا ممنونم
Previous
Next
 • عکس های قبل و بعد را بررسی کنید

یکی از بهترین راه ها برای انتخاب یک جراح خوب بینی ، این است که نمونه کارهای ایشان را مشاهده کنید. با این کار نه تنها اطلاعاتی را در مورد میزان تجربه و مهارت ایشان به دست خواهید آورد ، بلکه می توانید افرادی که بینی شبیه به شما دارند را پیدا کرده و یک تصویر حدودی از بعد از عمل خود به دست آورید.

 • طرز رفتار و شخصیت جراح بینی مهم است

وقتی که در حال یافتن بهترین جراح بینی تهران هستید ، باید شیوه برخورد فرد مورد نظرتان با بیماران را تحت ذره بین قرار دهید. برای عمل کردن بینی ، باید به صورت مکرر با دکتر بینی در ارتباط باشید تا جراحی و دوره ریکاوری به بهترین شکل پیش رود. به همین دلیل است که طرز رفتار پزشک شما اهمیت پیدا می کند. در ادامه توضیحات مختصری را در مورد نحوه اطلاع از این موضوع ارائه داده ایم.

 1. در جلسه مشاوره قبل از عمل ، به رفتار و شیوه برخورد جراح دقت کنید. در این نشست شما باید قادر باشید تا تمامی ابهامات و سوالات خود را مطرح کرده تا نگرانی هایتان برطرف شوند. اگر این فرد از پاسخ به سوالات شما طفره رفت یا برخورد بدی داشت ، باید در انتخاب خود تجدید نظر کنید.
 2. نظرات دیگر کاربران در اینترنت را بخوانید. معمولا بیماران بعد از یک تجربه خوب یا بد ، آن را در شبکه های اجتماعی با دیگران به اشتراک می گذارند.
 3. صحبت در مورد ویزیت های بعد از عمل ، مراقبت های بعد از جراحی بینی و دوره ریکاوری اقدام بعدی است که باید انجام دهید. حرف زدن درباره این موارد می تواند روی خوب یا بد بودن نتیجه اثر داشته باشد.

پس حین انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران ، باید این نکته را به یاد داشته باشید که تنها مهارت و تجربه پزشک اهمیت ندارد و برای رسیدن به یک نتیجه رضایت بخش ، باید ارتباط خوبی با او داشته باشید. زیرا اگر نتوانید درخواست ها و نیازهای خود را به شکل موثر و واضح بیان کنید ، قطعا نتیجه نیز طبق انتظارات شما نخواهد بود. دکتر بینی باید بعد از اتمام پروسیجر نیز به سولات شما پاسخ دهد و در دسترستان باشد.

تاثیر مهارت جراح بینی بر عمل

یکی از جوانب مهم در انتخاب بهترین جراح بینی در تهران یا سایر شهرهای ایران، قدرت و تأثیرگذاری جراح بر روی نتیجه جراحی است. علاوه بر اطلاعات پزشکی، باید به تجربه و مهارت‌های جراح توجه کنید. همچنین، ارتباط و اعتمادی که بین شما و جراح برقرار می‌شود نیز اهمیت زیادی دارد. انتخاب درست جراح می‌تواند تأثیر بسزایی بر نتیجه رینوپلاستی داشته باشد.
انتخاب یک جراح بینی با تجربه و ماهر می‌تواند تاثیر مهمی در نتیجه عمل داشته باشد. یک جراح بینی با تخصص و تجربه می‌تواند به شما اطمینان بیشتری در مورد نتیجه عمل بدهد و از زمان بهبودی کوتاهتر و کاهش خطرات مربوط به جراحی اطمینان حاصل کند. همچنین، توانایی هنری و فنی جراح نیز می‌تواند به زیبایی و تطابق بیشتر نتیجه با آرزوهای شما کمک کند.

اگر بهترین جراح بینی تهران را انتخاب نکنیم‌ چه می شود؟

انتخاب یک جراح بینی خوب در تهران بسیار مهم است، زیرا اگر بهترین جراح را انتخاب نکنید، ممکن است با مشکلاتی مانند نتایج ناامیدکننده، عوارض جانبی بیشتر، یا حتی عوارض جدی‌تری مواجه شوید. انتخاب یک دکتر بینی با تجربه و ماهر به شما اطمینان می‌دهد که جراحی به بهترین شکل ممکن انجام شده و نتیجه مطلوبی خواهد داشت.

دکتر مهدی صباغی
تخصص اصلی دکتر مهدی صباغی در جراحی بینی شامل اصلاح مشکلات ساختاری و ظاهری بینی است.
5 1 رای
امتیازدهی به مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی‌ترین
تازه‌ترین بیشترین رأی
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها
امیر بهلولی
امیر بهلولی
3 ماه قبل

سلام دکتر صباغی جراحی بینی رو توی کدوم بیمارستان انجام میدن؟

دکتر صباغی
مدیر
3 ماه قبل
پاسخ به  امیر بهلولی

كلينيك بهار
بيمارستان بعثت

دکتر مهدی صباغی